مقالات استودیو فردا

مثلث نوردهی در عکاسی و فیلمبرداری چیست- استودیو فردا
نورپردازی

مثلث نوردهی در عکاسی و فیلمبرداری

دراین مقاله استودیو فردا به سوالات مثلث نوردهی چیست؟ چگونه می توان از هر یک از سه تنظیمات آن برای گرفتن یک تصویر استفاده کرد؟ پاسخ می دهیم.

همچنین سه متغیری که نوردهی یک تصویر را ایجاد می‌کنند، عمیقاً بررسی می‌کنیم. در ادامه نیز نگاهی به نمودار مثلث نوردهی می اندازیم که می توانید آن را به عنوان مرجع برای تصویر برداری استفاده کنید.

ادامه مقاله
سینما وریته چیست؟-استودیو فردا
کارگردانی

سینما وریته چیست؟

در این مقاله از استودیو فردا قصد داریم در مورد چیستی سینما وریته صحبت کنیم و چند نمونه مدرن از آن را به شما نشان دهیم. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از سبک vérité در داستان سرایی خود استفاده کنید.

ادامه مقاله
چگونه بازیگر شویم؟-استودیو فردا
کارگردانی

چگونه بازیگر شویم؟

بازیگر شدن رویای رایجی است که اغلب از آن چشم پوشی می شود. اینکه الان در صفحه مقاله چگونه بازیگر شدن استودیو فردا هستید، نشان می دهد که شما حاضرید با یادگیری نحوه بازیگر شدن، رویای خود را در بازیگری به سرانجام برسانید.

بالاخره هر بازیگر موفقی از جایی شروع کرده است. برای اینکه تصور بهتری در مورد اینکه از کجا شروع کنید داشته باشید، این راهنمای مراحل بازیگری شدن را گردآوری کرده ایم و از شما در پیگیری رویایتان برای بازیگر شدن حمایت می کنیم.

ادامه مقاله
آموزش ساخت ویدیو برای یوتیوب
توسعه

راهنمای کامل کسب درآمد از یوتیوب

این مقاله از استودیو فردا را به تجزیه و تحلیل نحوه کسب درآمد از یوتیوب مانتایز اختصاص داده ایم تا بتوانید نحوه درآمدزایی از YouTube و درک عمیق درآمدزایی از ویدیوهای YouTube را به شما بیاموزیم.

ادامه مقاله
بوکه چیست-استودیو فردا
عکاسی

بوکه چیست؟ اثر بوکه در عکاسی و فیلمبرداری

در این مقاله استودیو فردا به شما می گوییم بوکه دقیقا چیست؟ ما با معنای بوکه شروع می کنیم ، از جمله برخی از نمونه های عکاسی بوکه و با یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی دستیابی به جلوه بوکه در عکاسی و فیلمبرداری همراه شما خواهیم بود.

ادامه مقاله
ساعت طلایی بهترین زمانی عکاسی در فضای باز- استودیو فردا
عکاسی

ساعت طلایی بهترین زمان عکاسی در فضای باز

ساعت طلایی یک اصطلاح برای توصیف نوع خاصی از نور است که برای چشم خوشایند است و همچنین فوق العاده سینمایی به نظر می رسد. در این مقاله استودیو فردا به شما می گوییم ساعت طلایی چیست و به چه زمانی در عکاسی و فیلمبرداری ساعت طلایی می گویند؟

ادامه مقاله
انواع چراغ سافت باکس-استودیو فردا
نورپردازی

سافت باکس چیست و چه کاربردی در نورپردازی دارد؟

سافت باکس های ابزار اصلی عکاسی هستند. در واقع به ندرت عکاسی را می شود پیدا کرد که در استودیو عکاسی یا فیلمبرداری خود سافت باکس نداشته باشد.

در این مقاله استودیو فردا به موضوع اینکه سافت باکس چیست و چرا برای عکاسان بسیار مهم است صحبت می کنیم.

ادامه مقاله
راهنمای فیلمنامه نویسی-استودیو فردا
فیلمنامه نویسی

راهنمای فیلمنامه‌ نویسی: چگونه هر‌ روز بنویسید؟

در این مقاله استودیو فردا با برخی توصیه های مفید، هر فیلمنامه نویس می تواند سرانجام اولین پیش نویس را که اولین گام برای ساختن یک فیلم اسشت، به پایان برساند. شما فقط باید یاد بگیرید که چگونه هر روز بنویسید و خود را کاملاً متعهد به پروژه کنید. این راهنمای فیلمنامه نویسی را جدی بگیرید.

ادامه مقاله
نقد فیلم جوکر - استودیو فردا
تئوری فیلم

نقد فیلم جوکر: هرج و مرج تاد فیلیپس و خوآکین فینیکس

در فیلم جوکر فیلیپس چیزی منحصر به فرد برای فیلم های کمیک بوک خلق کرده است و فینیکس هم عملکرد ارزشمندی را به ارمغان آورده است. به نظر استودیو فردا فیلمسازان فیلمی را که می خواستند ساختند، به همین خاطر این مقاله را به نقد فیلم جوکر اختصاص داده ایم.

ادامه مقاله
افزایش سرعت ویدیو -استودیو فردا
پس تولید

افزایش سرعت ویدیو در پریمیر، آیفون، اندروید و اینستاگرام

اگر بدنبال این هستید که چگونه به ویدیوی خود سرعت بدهید، ما خوشحال می شویم که پاسخ را ارائه دهیم. مهم نیست که با چه پلتفرمی کار می کنید. برای پروژه های فیلمسازی حرفه ای، ما برنامه تدوین حرفه ای Adobe Premiere Pro را توصیه می کنیم.

ادامه مقاله
انیماتیک چیست؟ استودیو فردا
انیمیشن

انیماتیک چیست؟

چه در حال ساخت یک انیمیشن تجاری، یک فیلم کوتاه، یا یک فیلم بلند باشید، انیماتیک خیال شما را از ساخت محصول نهایی راحت می کند. احتمالاً تا به حال در مورد استوری بوردها چیزی شنیده اید و ممکن است قبلاً بعضی از انیماتیک ها را دیده باشید، حتی اگر تا به حال اسم آنها را نمی دانستید.

بنابراین ، انیماتیک چیست و چه کاربردی در فیلمسازی دارد موضوع این مقاله استودیو فرداست.

ادامه مقاله
لنز نرمال چیست؟
عکاسی

لنز نرمال چیست؟

عملکرد لنزها بسیار شبیه به چشم انسان است. با این حال، همه لنزها دارای زاویه دید مشابه چشم انسان نیستند. لنز معمولی قصد دارد عکس را به گونه ای ثبت کند که بیشترین شباهت را به دیدگاه ما نسبت به جهان داشته باشد.

ادامه مقاله
دوره آموزش فیلمبرداری و تصویربرداری
فیلمبرداری

بهترین دوره‌های آموزش فیلمبرداری آنلاین

ممکن است در پیدا کردن بهترین سایت‌ها و دوره‌های آنلاین فیلمبرداری تردید داشته باشید، به همین خاطر در این مقاله استودیو فردا لیستی از بهترین دوره های آنلاین فیلمبرداری آنلاین را که می توانید از امروز شروع کنید تهیه کرده ایم.

ادامه مقاله