دوبله و صدا گذاری روی فیلم

خرسندیم اعلام کنیم امروز با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای امکان دوبله و صدا گذاری روی فیلم، انیمیشن، موشن گرافیک، فیلمهای مستند و برنامه های تلویزیونی توسط تیم حرفه ای تولید و گویندگان با تجربه همکار در استودیو فردا مهیا شده است.​

این نوشته از استودیو فردا بر اطلاعیه ای از خدمات گویندگی و صدا گذاری روی فیلم در استودیو فردا اختصاص دارد.

گویندگی، دوبله، صدا گذاری

یکی از خدماتی که استودیو فردا برای فیلمسازان و تولید کنندگان محصولات رسانه ای ارائه می کند، خدمات گویندگی و صدا گذاری روی فیلم است.
به این منظور صدای صداپیشگان حرفه ای به جای صدای بازیگران، پرسوناژها یا شخصیت های فیلم قرار داده می شوند. یا به عنوان نریشن و گفتاری که در فیلم های مستند و برنامه های تلویزیونی توسط گویندگان حرفه ای انجام می شود.
همچنین به جهت تغییر زبان فیلم های خارجی استفاده شده در تولیدات یا تولید به زبان دیگر از فرآیند دوبله و صدا گذاری روی فیلم ها استفاده می شود.

میکروفون صدابرداری صداگذاری
microphone broadcasting station 1 - استودیو فردا

صداگذاری روی فیلم

تاکنون پروژه های تولید صدا گذاری و صدا برداری روی فیلم های محصول موسسه رسانه فرهنگی هنری فکر فردا توسط مدیران دوبلاژ بنام همچون ناصر طهماسب، مریم شیرزاد، نصرالله مدقالچی ، منوچهر زنده دل، بهروز رضوی و دیگر هنرمندان صدا پیشه اجرا شده است.
در ادامه تعدادی از محتواهای مناسبتی و فیلم های مستند تولید شده توسط تیم صداگذاری و صدابرداری روی فیلم در استودیو فردا را تماشا می کنید:

صدا گذاری

پس از یک دهه فعالیت حرفه ای در صنعت رسانه استودیو فردا با تجربه خدمت رسانی به تصویر سازان، استودیوی جدید خود را با امکانات صدابرداری حرفه ای راه اندازی کرد.


همکنون با افتخار اعلام می کنیم با همکاری گویندگان مستعد و جوان ایرانی که امکان دوبله و صداگذاری فیلم ها به زبان های فارسی و انگلیسی را دارند، آماده خدمت رسانی به متقاضیان پروژه های تولید هستیم.

دوبله، صدابرداری، صداگذاری روی فیلم

سفارش گویندگی و صدا گذاری روی فیلم

ضبط نریشن

سفارش گویندگی و صدا گذاری روی فیلم

یکی از خدمات استودیو صدا استودیو فردا ضبط نریشن و کلام است که برای انواع فیلم مانند فیلم‌های مستند و ویدیوهای توضیحی ، پادکست، کلیپ ضبط می شوند. استودیو فردا با همکاری با بهترین و حرفه ای ترین صدا پیشگان و گویندگان محتوا نوشتاری شما را به محتوای صوتی تبدیل می کند.

برای استفاده از خدمات استودیو صدای استودیو فردا و ضبط نریشن با کارشناسان استودیو فردا ما تماس بگیرید.