موشن گرافیک یک نوع از انیمیشن کوتاه است که به منظور تبلیغات یا اهداف فرهنگی ساخته می شود. در این نوع از انیمیشن‌ها، طرح‌های گرافیکی به حرکت درآمده و با صداگذاری همراه شده‌اند تا موضوعی را توضیح دهند یا داستانی را روایت کنند. با این حال، موشن گرافیک‌ها معمولاً با کلمات و متن‌ها ساخته می‌شوند.

در استودیو فردا می‌توانید ساخت فیلم آموزشی خود را به ما بسپارید. شما می‌توانید در استودیو مبله(پلاتو) از آکسسوار، مبلمان و لوازم متنوع برای تولید محتوای آموزشی خود استفاده کنید. همچنین گروه تصویربرداری و تدوین ما، استودیو را با توجه به نوع محتوای آموزشی شما آماده می‌کنند. کافیست تنها محتوا را همراه خود بیاورید.

شما می توانید به راحتی در پلاتوی آموزشی شعبه داروپخش محتواهای آموزشی و گفتگو محور خود را تولید کنید. این استودیو دارای یک تریبون، میز و صندلی، کتاب خانه، میز مطالعه و آموزش و میز کنفرانس با دیوارها و پس زمینه های متنوع است.

استودیو فردا در بیش از یک دهه فعالیت سهم عظیمی از تولید و پشتیبانی خدمات فنی به گروه‌های موسیقی را دارد. تاکنون بسیاری از هنرمندان سرشناس در استودیو فردا موزیک ویدیو، تیزر موزیک و بک کنسرت خود را ضبط کرده اند.

برای سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی در استودیو فردا و فضای باز می‌توانید با کارشناسان استودیو فردا تماس بگیرید. امروز بسیاری از پروژه‌های بزرگ تبلیغاتی استودیویی توسط کانون‌های تبلیغاتی معتبر در بخش کروماکی و و وایت روم استودیو فردا ساخته می‌شوند.

استودیو فردا به شما کمک می‌کند به راحتی محتوای اینستاگرامی، یوتیوب و دیگر پلت فرم‌های شبکه‌های اجتماعی را تولید کنید.

کافیست با استودیو فردا تماس بگیرید و نوع محتوای مورد نظر خود را سفارش دهید.

استودیو فردا به پروژه‌های فیلمسازی عوامل تولید و پس تولید را معرفی می‌کند. و در صورت نیاز برای پروژه‌های خارج از استودیو عوامل فنی را جهت تصویربرداری و صدابرداری می‌فرستد، کافیست تنها با کارشناسان استودیو فردا تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۳ از ۵