خدمات فیلمسازی

تصویربرداری، تدوین، تولید محتوا

موشن گرافیک گونه ای از انیمیشن کوتاه است که به عنوان تیزر تبلیغاتی یا فرهنگی ساخته می شود. موشن‌ها طرح‌های گرافیکی به حرکت درآمده و صدا‌گذاری شده‌ای هستند که موضوعی را تبیین یا داستانی را روایت کنند؛ با این تفاوت که موشن گرافیک‌ها را متن‌ها می سازند. 

در استودیو فردا می توانید ساخت فیلم آموزشی خود را به ما بسپارید. گروه تصویربرداری و تدوین استودیو را با توجه به نوع محتوای آموزشی شما آماده می کنند. کافیست تنها محتوا را همراه خود بیاورید.

شما می توانید هم در استودیو فردا شعبه سردار جنگل و هم در پلاتوی آموزشی شعبه داروپخش محتوای آموزشی خود را تولید کنند.

استودیو فردا در بیش از یک دهه فعالیت سهم عظیمی از تولید و پشتیبانی خدمات فنی به گروه‌های موسیقی را دارد. تاکنون بسیاری از هنرمندان سرشناس در استودیو فردا موزیک ویدیو، تیزر موزیک و بک کنسرت خود را ضبط کرده اند.

برای سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی در استودیو فردا و فضای باز می توانید با کارشناسان استودیو فردا تماس بگیرید. امروز بسیاری از پروژه‌های بزرگ تبلیغاتی استودیویی توسط کانون‌های تبلیغاتی معتبر در بخش کروماکی و و وایت روم استودیو فردا ساخته می‌شوند.

استودیو فردا به شما کمک می‌کند به راحتی محتوای اینستاگرامی، یوتیوب و دیگر پلت فرم‌های شبکه‌های اجتماعی را تولید کنید.

کافیست با استودیو فردا تماس بگیرید و نوع محتوای مورد نظر خود را سفارش دهید.

استودیو فردا به پروژه‌های فیلمسازی عوامل تولید و پس تولید را معرفی می‌کند. و در صورت نیاز برای پروژه‌های خارج از استودیو عوامل فنی را جهت تصویربرداری و صدابرداری می‌فرستد، کافیست تنها با کارشناسان استودیو فردا تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۹ از ۵