استودیو مبله (پلاتو)

اجاره پلاتو در غرب تهران

پلاتـوی استودیو فردا

 در استودیو فردا فضای مناسب جهت تصویربرداری پروژه‌های آموزشی و گفتگو محور با ابعاد 4 متر در 10 متر و ارتفاع 3 متر آماده شده‌ است. همیشه سه دیوار این استودیو به همراه کف به رنگ سبز کروماکی هستند.

استودیو کروماکی کوچک

استودیو فردا در پلاتوی مبله خود قابلیت میزبانی پروژه‌های آموزشی و ضبط در فضای کوچکتر را دارد. در استودیو آموزشی ما، به آسانی و سرعت با نصب یک پرده آبی کروماکی می‌توانید محتوای کروماکی خود را تولید کنید.

استودیو کروماکی در پلاتو استودیو فردا - استودیو فردا
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

استودیو ضبط فیلم آموزشی

استودیو ضبط فیلم آموزشی استودیو فردا در قالب یک پلاتو آماده تولید انواع فیلم آموزشیست. اگر مدرس یا استاد هستید، کافیست فقط محتوایتان را همراه خودتان بیاورید. مدرسین می توانند پشت میز بنشینند یا ماقبل تریبون بایستند و مطلب آموزشی خود در هر پس زمنیه ای که می خواهند آموزش دهند. 

پلاتوی گفتگو محور

برای ضبط برنامه‌های گفتگو و مصاحبه کافیست فقط به پلاتو استودیو فردا بیایید. همه‌ی امکانات برای تولید در پلاتوی استودیو فردا فراهم است. شما می توانید ست گفتگوی خود در هر طرفی از پلاتو که می خواهید بچینید و برنامه‌ی گفتگو خود شامل مجری و مهمان را در محیط استودیویی و آکوستیک ضبط کنید.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

استودیو دارای آکسسوار

استودیو مبله (پلاتو) استودیو فردا دارای لوازم و آکسسوار مناسب فیلمبرداری و تصویربرداری انواع پروژه‌های آموزشی و ضبط فیلم می‌باشد. متقاضیان می توانند فضای پلاتو را به صورت ساعتی یا روزانه اجرا کنند. و هرگونه برنامه تصویر خود را در این فضای آکوستیک به صورت لایو یا ضبط شده تولید کنند.

اجاره اتاق، فضای برگزاری جلسات و ورکشاپ

شما می توانید در فضای پلاتوی استودیو فردا با مساحت 30 متر مربع جلسات رسمی خود را برگزار کنید. پشتیبانی استودیو فردا در فضای پلاتو برای برگزاری جلسات شامل موارد زیر می باشد:

ضبط برنامه مذاکره در پلاتو استودیو فردا - استودیو فردا

آدرس استودیو فردا

تهران، خیابان داروپخش، خیابان فروردین سوم، خیابان ۶۳، کوچه سوم، پلاک۹

نقشه آدرس استودیو فردا - استودیو فردا