بک لات (Backlot) استودیو چیست؟

بک لات، منطقه بیرونی از یک استودیوی فیلمسازیست که در واقع یک شبیه سازی انواع محل های مختلف طراحی شده است. مانند خیابان، محله شهرکی و …

این فضاها عموماً فضای بزرگ و بازی هستند که جوری تزئین می شوند تا شبیه مکان های مختلف به نظر برسند و اغلب برای فیلم برداری از صحنه های خارجی که به یک محیط کنترل شده نیاز دارند، استفاده می شوند. بک لات ها می توانند برای صرفه جویی در زمان و پول با حذف نیاز به سفر به چندین مکان، یا ایجاد یک دنیای کاملاً جدید که واقعیت ندارد، استفاده شوند. بک لات ها، استودیو هایی هستند که اغلب در تولید فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و تبلیغات استفاده می شوند.

لوکشین‌های تصویربرداری

آلاچیق استودیو فردا - استودیو فردا

آلاچیق استودیو

برای ضبط برنامه‌هایی که نیاز به فضای باز دارند، آلاچیق استودیو فردا فضای مناسبی است که در طبقه همکف است که می تواند برای نماهای بیرونی استفاده شود.

01 5 - استودیو فردا

محوطه استودیو

تمامی فضای بیرونی استودیو فردا برای ضبط فیلم و استفاده به عنوان لوکشین فیلمبرداری آماده شده است.

استودیو فردا در منطقه غرب تهران به گونه‌ای طراحی و ساخته شده است که یک گروه فیلمبرداری از پس زمینه‌های متعددی در کنار استودیوهای تخصصی می‌تواند استفاده کند.

لوکیشن اداری استودیو

فضای اداری استودیو فردا با امکانات و تجهیزات اداری قابل استفاده برای فیلمبرداری سکانس های داخلی می باشد.

روف گاردن - استودیو فردا

استودیو فضای باز (روف گاردن)

روف گاردن استودیو فردا یک فضای مناسب برای ضبط برنامه‌هایی با نیاز به فضای باز است که در پشت بام استودیو فردا آماده شده است.

کافه کمیک

کافه کمیک

کافه کمیک کافی شاپ استودیو فرداست که به عنوان لوکشین فیلمبرداری می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

20220411 170249 scaled - استودیو فردا

روف گاردن کافی شاپ

برای ضبط برنامه‌هایی که نیاز به فضای باز دارند، روف گاردن کافه کمیک فضای مناسبی است که در پشت بام کافی شاپ استودیو فردا آماده شده است.