استودیو صدا

استودیو فردا با بیش از یک دهه تجربه در زمینه استودیو صدا، انواع خدمات استودیو ضبط صدا را به عنوان فعالترین استودیو صدا حرفه‌ای تهران ارائه می کند.

خدمات استودیو صدا

استودیو فردا در استودیو صدابرداری تخصیص خود دو بخش اصلی استودیو ضبط صدا یعنی دد روم و کنترل روم را جهت ضبط صدا برای تولید انواع محتوای صوتی فراهم کرده است. متقاضیان و علاقه مندان استفاده از خدمات استودیو صدا می توانند با اجاره استودیو صدا محتوای مورد نظر خود را با صدای خود ضبط کرده یا تولید آن را به ما بسپارند.

اجاره استودیو ضبط صدا

شما می توانید برای ضبط صدای خود در استودیو صدای مجهز استودیو فردا به صورت ساعتی استودیو را اجاره کنید. عموما اجاره استودیو صدابرداری به صورت ساعتی محاسبه می شود. قیمت اجاره استودیو صدا در تهران را می توانید از طریق تماس با ما با شماره های ۴۴۴۳۳۲۲۳ – ۴۴۹۸۵۲۵۰ استعلام کنید.

personal audio studio - استودیو فردا

ساخت استودیو صدابرداری

اگر قصد ساخت و راه اندازی استودیو ضبط صدا دارید، می توانید از راهنمایی و مشاوره کارشناسان استودیو فردا تماس بگیرید. پیش از هرگونه هزینه کردن، شما می توانید از فرآیند طراحی استودیو صدا، و هزینه راه اندازی استودیو ضبط صدا مطلع شده و برای تثبیت استودیو صدابرداری و اخذ مجوز استودیو صدا برنامه ریزی کنید.

ساخت استودیو صدابرداری خانگی

همچنین می توانید فضای اختصاصی محل کار و یا زندگی خود را به استودیو ضبط صدا خانگی تبدیل کنید. اگر پادکست یا کتاب صوتی تولید و ضبط می کنید، به راختی می توانید با ساخت استودیو صدا خانگی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کافیست با کارشناسان استودیو صدا استودیو فردا با شماره های ۴۴۴۳۳۲۲۳ – ۴۴۹۸۵۲۵۰ تماس بگیرید.

Recording studio sample - استودیو فردا

آموزش گویندگی و صدابرداری

گویندگی و دوبله

علاقه مندان به گویندگی و دوبله می توانند در تستهای هفتگی استودیو فردا برای گویندگی و اجرا شرکت کنند. و پس از تعیین سطح و استعدادیابی در کلاس های آموزش گویندگی پیشرفته استودیو صدا ثبت نام کنند.

آموزش صدابرداری استودیویی

صدابرداری استودیویی فرآیندی تخصصی برای علاقه مندان به گویندگی است. از این رو در استودیو صدا آموزش صدبرداری و کار با نرم افزارهای ضبط صدا به علاقه مندان و متقاضیان آموزش داده می شود.

مشاوره استودیو صدابرداری

خدمات صدا مورد نظر خود را پیدا نکردید؟!

همین الان با کارشناسان استودیو فردا با شماره های ۴۴۴۳۳۲۲۳ – ۴۴۹۸۵۲۵۰ تماس بگیرید.

سوالات متداول

پیش از شما دیگران درباره استودیو صدابرداری از ما سوالات زیر را پرسیده اند.

طی یک پروسه شما به ما پروژه مورد نظرتان را اعلام می کنید و ما پس از بررسی سریع به شما اعلام می کنیم که در چه بازه زمانی می توانیم پروژه را به شما تحویل دهیم. حداقل زمان لازم برای پروژه‌های ضبط صدا، تیزر، نریشن و … یک روز و حداکثر زمان برای تحویل پروژه های دوبله و صداگذاری یک هفته است.

اجاره استودیو به صورت ساعتی محاسبه می شود از این رو می توانید برای استعلام با ما قیمت اجاره استودیو با ما تماس بگیرید. این استعلام قیمت ضبط در استودیو صدا به زمان مورد نظر و تعداد افراد لازم برای حضور در استودیو و ضبط صدا بستگی دارد.

پس از تماس با استودیو فردا ابتدا برای پروژه شما و بودجه اعلامی شما، چند نمونه صدای زن و مرد برای شما می‌فرستیم. زمانی که صدای مورد نظر خود را انتخاب کردید، پیش فاکتور صادر شده و پس از دریافت پیش پرداخت ضبط انجام می شود. زمانی که نسخه بازبینی را دریافت کردید می توانید اصلاحیه های مد نظرتان را به ما اعلام کنید تا در استودیو صدابرداری آنها را اعمال کنیم. در نهایت پس از تسویه حساب، فایل نهایی با فرمت استاندارد برای شما ارسال می شود.

اگر قرار است برای ضبط به استودیو صدا استودیو فردا تشریف بیاورید؛ می توانید به آدرس استودیو فردا در تهران به نشانی تهران، داروپخش، خ فروردین سوم، خ شصت و سوم، کوچه سوم، پلاک نه مراجعه کنید. همچین می توانید از طریق تماس با تلفن استودیو فردا به شماره های 02144433223 و 02144985250 و موبایل 09104139094 هماهنگی لازم را انجام دهید.