ساخت فیلم آموزشی

تصویربرداری، تدوین

ساخت فیلم آموزشی یکی از روشهای موثر و جذاب برای انتقال اطلاعات و آموزش محتوا به مخاطبان است. برای ساخت یک فیلم آموزشی، ابتدا باید به دقت محتوای مورد نظر را بررسی و طراحی کرد. سپس، انتخاب تکنیک ها و ابزارهای مناسب برای ساخت فیلم آموزشی از جمله انتخاب صدا، انیمیشن، ویدیوهای آموزشی، فوتیج های متناسب و … صورت می گیرد.

نمونه کار ساخت فیلم آموزشی

نمونه کارهای فیلم آموزشی شامل تولید و پشتیبانی فنی را در ادامه مشاهده می‌کنید.

استودیو ضبط فیلم آموزشی

اصول و راهکارهایی برای ساخت فیلم آموزشی با کیفیت برای ایجاد بازدهی بالا در یادگیری وجود دارد. راهکارهایی که در تولید برنامه های تلویزیونی و تبلیغاتی از آنها استفاده کرده ایم.

استودیو کروماکی فردا با بیش از 15 سال سابقه در تولید فیلمهای سینمایی و تلویزیونی در خدمت مدرسین، موسسات آموزشی و دانشگاههاست.

استودیوی ضبط فیلم آموزشی

پلاتو گفتگو و ضبط فیلم آموزشی

پلاتوی آموزشی استودیو فردا

پلاتوی گفتگو محور

برای ضبط برنامه‌های گفتگو و مصاحبه کافیست فقط به پلاتو استودیو داروپخش بیایید. همه‌ی امکانات برای تولید در پلاتوی استودیو فردا فراهم است.

استودیو ضبط فیلم آموزشی استودیو فردا

استودیو ضبط فیلم آموزشی

استودیو ضبط فیلم آموزشی استودیو فردا در قالب یک پلاتو آماده تولید انواع فیلم آموزشیست. اگر مدرس یا استاد هستید، کافیست فقط محتوایتان را همراه خودتان بیاورید.

استودیو آموزشی استودیو فردا

استودیو دارای آکسسوار

پلاتوی استودیو فردا شعبه داروپخش دارای لوازم و آکسسوار مناسب فیلمبرداری و تصویربرداری انواع پروژه‌های آموزشی و ضبط فیلم می‌باشد.

ضبط فیلم آموزشی

در استودیو فردا می توانید ساخت فیلم آموزشی خود را به ما بسپارید. گروه تصویربرداری و تدوین استودیو را با توجه به نوع محتوای آموزشی شما آماده می کنند. کافیست تنها محتوا را همراه خود بیاورید.

شما می توانید هم در استودیو فردا شعبه سردار جنگل و هم در پلاتوی آموزشی شعبه داروپخش محتوای آموزشی خود را تولید کنند.

تعرفه ساخت فیلم آموزشی

مدرسین و موسسات آموزشی برای ضبط فیلم آموزشی و تولید محتوا در استودیو می توانند از پکیج‌های پیشنهادی استودیو فردا استفاده کنند. و از هزینه های ساخت فیلم آموزشی در استودیو مطلع شوند.

مشاوره ساخت فیلم آموزشی

برای مشاوره رایگان ساخت فیلم آموزشی با کارشناسان ما تماس بگیرد.

۴۴۴۳۳۲۲۳ – ۴۴۹۸۴۵۵۰

تخفیف ویژه برای پروژه های بیشتر از سی ساعت

برای اطلاع از تعرفه و قیمت ساخت فیلم آموزشی با کارشناسان ما تماس بگیرد.

۴۴۴۳۳۲۲۳ – ۴۴۹۸۴۵۵۰

سوالات متداول ساخت فیلم آموزشی

در ساخت فیلم آموزشی باید به مخاطبان هدف نیز توجه کرد. باید مطمئن شوید که محتوا و طرح فیلم با نیازهای مخاطبان همخوانی داشته باشد. همچنین باید به دقت از زبان ساده و قابل درکی استفاده کرد تا مخاطبان بتوانند محتوای آموزشی را به راحتی درک کنند.

برای ساخت فیلم آموزشی به نیروی انسانی و تخصصی نیاز است. افرادی با تجربه و مهارت در زمینه تولید فیلم، طراحی گرافیکی و صدابرداری می توانند بهترین نتیجه را در ساخت فیلم آموزشی به دست آورند.

در ساخت فیلم آموزشی باید به بودجه و زمان مورد نیاز نیز توجه کرد. برای رسیدن به بهترین نتیجه، بهتر است برنامه ریزی دقیقی برای ساخت فیلم آموزشی انجام داده شود و هزینه ها و زمان مورد نیاز محاسبه شوند.

پس از ساخت فیلم آموزشی، باید آن را به گونه ای منتشر کرد که بهترین اثر را داشته باشد. این می تواند به صورت آنلاین، در سایت ها، شبکه های اجتماعی و یا در قالب یک نسخه فیزیکی برای توزیع باشد.