ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک گونه ای‌ از انیمیشن کوتاه است که به عنوان تیزر تبلیغاتی یا فرهنگی ساخته می‌شود. 

طراحی و ساخت موشن گرافیک

یکی از مهمترین خدمات فیلمسازی استودیو فردا طراحی و ساخت موشن گرافیک است. ما تا به امروز برای کسب‌و‌کارها و تولید کنندگان محتوای تلویزیونی و شبکه‌های اجتماعی موشن گرافیک‌های متعددی تولید کرده‌ایم. نمونه کارهای طراحی موشن گرافیک ما را در ادامه مشاهده می‌کنید.

المان‌های موشن گرافیک برای توضیح و اطلاع رسانی یک هدف مشخص استفاده می شوند. برخی اوقات موشن گرافیک ها در فیلمها و تیزرهای رئال هم استفاده می شوند.

مزیت‌های ساخت موشن گرافیک

هزینه ساخت کمتر

در مقایسه با تیزر رئال و انیمیشن

برندسازی

ایجاد هویت برند خاص

اثرگذاری سریع

بیشترین دفعات اشتراک گذاری

انتقال پیام در کمترین زمان

بیشترین نرخ تبدیل به مشتری

انواع موشن گرافیک

۱-دوبعدی و سه‌بعدی

موشن گرافیک‌ها در دو نوع دوبعدی و سه بعدی ساخته می‌شوند. این طرح های متحرک می‌توانند با طرح‌ از پیش طراحی شده یا طراحی اختصاصی ساخته شوند.

۲-اینفوموشن

برای نمایش اطلاعات و آمار و ارقام به صورت نمایی از تصویر سازی موشن گرافیک استفاده می شود و طراحان اینفوگرافیک می توانند موشن گرافیک را ایجاد کنند.

تعرفه ساخت موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک و هزینه ساخت هر نوع موشن گرافیک به صورت دقیقه‌ای بسته به نوع پروژه محاسبه می‌گردد. 

برای استعلام قیمت موشن گرافیک، موشن مورد نظر خود را از نمونه‌های زیر انتخاب کنید و با کارشناسان استودیو فردا تماس بگیرید.

مراحل ساخت موشن گرافیک

موشن‌ها طرح‌های گرافیکی به حرکت درآمده و صدا‌گذاری شده‌ای هستند که موضوعی را تبیین یا داستانی را روایت کنند؛ با این تفاوت که موشن گرافیک ها را متن‌ها می‌سازند.

۱-دریافت ایده

توسعه ایده و اتود اولیه

۲-طراحی محتوا

طراحی گرافیک و رنگ

۳-سناریو نویسی

همراه با استوری برد

۴-متحرک سازی

با نرم افزارهای انیمیشن

۵-گویندگی

انتخاب و ضبط صدا

۶-موسیقی و صداگذاری

انتخاب و ساخت

۷-ارائه نسخه بازبینی

به جهت اعمال اصلاحیه

۸- تحویل فایل FULL HD

موشن گرافیک نهایی

کاربردهای موشن گرافیک

موشن گرافیک ها علاوه بر ساخت تیزر های تبلیغاتی در تولید انواع فیلم هم استفاده می شوند اما یکی از بهترین راه های ساخت کلیپ یا تیزر تبلیغاتی برای معرفی محصول یا خدمات است. بسیاری از کسب و کارها در تمامی صنایع از ساخت انیمیشن و موشن گرافیک برای اثر گذاری برای مخاطبان استفاده می کنند.

پیام های آموزشی و دستورعمل ها را می توان با موشن گرافیک اطلاع رسانی کرد. موشن گرافیک اطلاع رسانی درباره ویروس کرونا که به سفارش اداره راه و شهرسازی ساخته شده است را در ادامه تماشا می کنید.

 

تیتراژ های تلویزیونی سینمایی بسیاری تا به حال با تکنیک موشن گرافیک ساخته شده اند.

 

برای طراحی رابط کاربری در وب سایت ها می توان لوگو، گیف و بنر تبلیغاتی موشن گرافیک ساخت. استفاده از ویدیو صفحات وب سایت تاثیر مثبت در سئوی وب سایت شما دارد. علاوه بر این در نتایج جستجوی گوگل هم ویدیوی شما بیشتر دیده می شود.

 

تبلیغات ابتدای ویدیوها در رسانه هایی مانند آپارات و یوتیوب عمدتا از جنس موشن گرافیک هستند. تبلیغاتی که هرروز در پست و استوری اینستاگرام مشاهده می کنید با تکنیک موشن گرافیک ساخته شده اند. همه اینها کمک می کنند که یک تصویر ثابت، متحرک و با صدا شوند.

 

مشتریان موشن گرافیک‌های ما

سازمان‌ها و موسساتی که به ما اعتماد کرده‌اند:

مشاوره ساخت موشن گرافیک

برای مشاوره رایگان سفارش موشن گرافیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۴۴۴۳۳۲۲۳ – ۴۴۹۸۴۵۵۰