بهترین بازیگر فیلم های جوکر ما بودیم.

جوکر یکی از ماندگارترین شخصیت های تخیلی تمام دوران است. نقش جوکر همیشه یک چالش بی نظیر برای بازیگران بوده و اکنون وقت آن است در این مقاله استودیو فردا ببینیم بهترین بازیگر جوکر در تمام دوران کیست.

بازیگر جوکر مورد علاقه شما کیست؟

از نظر شما تا به حال چه کسی بهترین بازیگر جوکر بوده است؟ آیا فکر می کنید هیث لجر سزاوار مقام برتر است یا نقطه ضعفی برای عملکرد جک نیکلسون دارید؟ یا با دیدن جدیدترین بازی یوآکین فینیکس در جدیدترین فیلم جوکر نظرتان عوض شده است.

بهترین فیلم های جوکر

رتبه بندی بهترین فیلم های جوکر

در اینجا لیستی از همه بازیگرانی است که جوکر را بازی یا صدا پیشگی کرده اند آماده کرده ایم. این لیست شامل فیلمهای سینمایی، انیمیشن، برنامه تلویزیونی و تئاترییست که از فیلم های جوکر ساخته شده است.

این رتبه بندی به طور خاص بر عملکرد بازیگر جوکر متمرکز است، نه لزوماً خود فیلم. تا به حال تمامی بازیگران جوکر تلاش کرده اند نقش آفرینی منحصر به فردی ارائه کنند، اما این نقش آفرینی همیشه منجر موفقیت آمیز نبوده است.

صادقانه بگوییم، در هر نقش آفرینی نویسندگان و کارگردانان نیز نقش دارند. از نظر کارگردانی بازیگران تا حدی که دستشان در اجرا باز باشد تلاش خود را در خلق اثری متفاوت می کنند اما اگر نویسنده شخصیت جوکر را به خوبی درک نکرده باشد، در نهایت فیلم در رتبه پایین تری قرار می گیرد.

همه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی موجود در این لیست نیهیلیسم مطلق را به نمایش می گذارند.

در رتبه بندی سلیقه ای زیر ما می فکر می کنیم بهترین بازیگر جوکر می تواند کمی متفاوت از سلیقه عموم باشد. به همین خاطر بیشتر در این مقاله به معرفی همه فیلم های جوکر داریم می پردازیم.

رتبه بندی بازیگر فیلم های جوکر

سریال انیمیشن عدالت جویان جوان همانقدر که در طراحی قهرمانان جوان خود عالی عمل کرده، در طراحی کاراکتر های شرور چندان عالی نیست که متأسفانه این در مورد جوکر صدق می کند.

صادقانه بگوییم، تقصیر برنت اسپاینر نیست. صداپیشه جوکر هر چه می تواند با شخصیت انجام می دهد، اما در پایان اپیزود ها، شما تقریباً می توانید جوکر را با هر شرور دی سی دیگری در لیگ عدالتی عوض کنید و داستان دقیقاً یکسان خواهد بود. در این کلیپ کوتاه، که شامل صداپیشگی اسپینر می شود، خودتان اشکال ماجرا را متوجه می شوید.

Batman: Return of the Caped Crusaders به عنوان یک بازگشت خوب به برنامه تلویزیونی کلاسیک 1960 بتمن بود. در این فیلم آدام وست و برت وارد به نقش های اصلی خود در نقش بتمن و رابین صدا پیشگی کردند و حتی جولی نیومار نیز به عنوان صدا زن Catwoman دیالوگ گفت.

متأسفانه سزار رومرو سالها قبل از فیلم درگذشت، بنابراین آنها جف برگمن را مجبور کردند که نقش جوکر را بازی کند. در حالی که فوق العاده در این نقش بازی می کند، در مقایسه با نسخه اصلی به جذابیم فیلم جوکر کم رنگ می شود.

تروی بیکر در قسمت های مختلف از جمله بازی Batman: Arkham Origins و فیلم مستقیم Batman: Assault on Arkham در نقش جوکر به خوبی بازی می کند. با این حال، مانند برگمان، مشکل بیکر این است که جوکر او به جای تلاش برای ایجاد چرخش متفاوت بر روی شخصیت، به دام تقلید دیگری می افتد.

تروی در این فیلم تحت تاثیر از جوکر مارک همیل است، که به راحتی می توان آن را تشخیص داد. و اگر بخواهیم منطفی به ماجرا نگاه کنیم  مانع از برجسته شدن نقش به هر شکل معنی دار می شود.

این کارتون از عصر نقره کمیک ها الهام گرفته که در آن جوکر برنامه های مضحکی برای شکست دادن بتمن دارد. اجرای جف بنت برای یک انیمیشن  در آن خوب به نظر می رسد.

چیزهای زیادی می شود در مورد بازی جرد لتو در نقش جوکر گفت، و هیچ کدام واقعاً خوب نیستند. واضح است که فیلمسازان می خواستند جوکر را در جهت متفاوتی با عملکرد هیث لجر در سالهای قبل سوق دهند.

بازیگر جوکر فیلم فقط آنجایی حضور دارد که پشت صحنه های داستان هارلی کوئین سر و کله اش پیدا می شود و بعدها دردسر های بیشتری برای تیم ایجاد کند. اما واضح است که استودیو فقط جوکر را در فیلم می خواست بدون اینکه بداند با او چه کار کند. و البته تغییر ظاهر چشمگیری هم در این فیلم داشته است.

از اجرای جارد لتو گرفته تا طراحی شخصیت او، همه خیلی تلاش می کردند تا این جوکر متفاوت باشد.

تنها دلیلی که کامرون موناگان رتبه بالاتری ندارد این است که از نظر فنی جوکر بازی نمی کند. به یاد داشته باشید، داستان Gotham سالها قبل از تبدیل شدن بروس وین به بتمن تنظیم شده است، بنابراین به جای معرفی جوکر در اوایل، سازندگان یک جوکر مستقل در قالب برادران دوقلوی جروم و ارمیا والسکا داشتند و دو نوع جوکر در این نمایش حضور دارند.

ارمیا نسبت به بردار دوقولوی خود بیشتر به جوکر پس ذهن بیننده شباهت دارد. ارمیا مسیر سنتی تری را طی می کند که در مواد شیمیایی قرار می گیرد و به لباس های بنفش علاقه نشان می دهد.

برای یک LEGO Joker آسان است که از نظر پیچیدگی به حاشیه برود. با این حال، این بار فیلم های جوکر را زاک گالیفیاناکیس ارائه می دهد. جوکر با بازی گالیفیاناکیس یک کمدی به جوکر دوست داشتنیست.

یکی از عوامل محرک جوکر این است که او به بتمن نیاز دارد و به نوعی ، بتمن به او نیاز دارد. در این فیلم ، جوکر فقط می خواهد بتمن بفهمد که رابطه آنها چقدر حیاتی است و این مفهوم چیزی است که کل پلات فیلمنامه را پیش می برد.

کوین مایکل ریچاردسون وظیفه شگفت انگیزی داشت که جوکر مارک همیل را از دهه 90 دنبال کند. بتمن سعی کرد با برخی از شخصیت های بسیار منحصر به فرد خود را جدا کند ، که در آنها جوکر بازنگری شدیدی انجام داد. او سرانجام با حریفان سبز و چشمان سرخ رنگ شرور ، حریف فیزیکی بتمن شد.

تا زمانی که مایل به همراهی سواری بودید ، در نهایت با جوکر ریچاردسون بسیار سرگرم خواهید شد. اگرچه این کارتون بسیار کودک پسند تر است ، اما جوکر در واقع بسیار بی اهمیت است و عملکرد ریچاردسون در هنگام بدترین حالت ماهیت شیدایی او را به تصویر می کشد.

اولین جوکری که هنوز جای خاصی در قلب طرفداران بتمن دارد. سزار رومرو یک بازیگر جوکر عالی برای دهه 60 بود.

خواکین فینیکس یک جوکر بسیار بسیار خوب است که توسط افرادی نوشته شده است که شخصیت را کاملاً درک نمی کنند. جوکر داستان مبدأ مفصلی از شرور معروف را ارائه می دهد. و در حالی که می توانیم از بین بردن رمز و راز از شخصیت غافل شویم، نمی توانیم برخی از اشکالات آشکار را نادیده بگیریم.

به عنوان یک شخصیت، جوکر در بهترین حالت خود قرار دارد وقتی به عنوان نیروی مخالف نظم و عدالت، یعنی بتمن، معرفی می شود. وقتی خودش را نشان می دهد، همه چیز فقط هرج و مرج است. صدا و خشم است. تماشای یک طوفان در حال ویرانی یک شهر به جای تمرکز بر افرادی که تحت تأثیر آن طوفان قرار گرفته اند، و در نهایت احساس پوچی می کنند.

بتمن: پشت نقاب سرخ یکی از بهترین داستان های بتمن است در این داستان ، جوکر را جان دی ماجیو بازی می کند، که به خاطر نقش هایش در Futurama و Adventure Time معروف است. او آنچه مارک همیل ساخته بود را می گیرد و لایه ای از وحشیگری سادیستی را به جوکر اضافه می کند که هم شوم و هم خنده دار است.

یکی از مواردی که در عملکرد دیماجیو بهترین عملکرد را دارد این است که شما واقعاً احساس می کنید او فکر می کند شکنجه کردن جیسون تاد خنده دار است. این یک اصل برای جوکر است که واقعاً همه چیز را یک شوخی می داند، که او را به خطرناک ترین مرد روی کره زمین تبدیل می کند.

جک نیکلسون بهترین بازیگر جوکر بود. او لبخند وحشتناکی داشت ومدتها استاندارد آنچه را که برای اجرای عالی جوکر لازم بود، حفظ کرد.

نیکلسون نقش جوکر را بازی می کند که می خواهد گاتهام را فقط برای سرگرمی به زانو در آورد. او پیچ خورده ، خنده دار و کشنده است و اگرچه این روزها ممکن است به عنوان یک نسخه عجیب و غریب از جوکر به نظر برسد.

هیث لجر بهترین بازیگر جوکر

جوکر هیث لجر یکی از تأثیرگذارترین شخصیت های شرور در تاریخ فیلم است. فقط ببینید چند فیلم مفهوم “شرور فقط می خواهد دستگیر شود تا طرح اصلی خود را آزاد کند” گرفته شده و با آن اجرا شده است. جوکر هیث لجر خنده دار ، شوم و دشمن اصلی بتمن است.

جوکر سعی می کند باورهای بتمن را خراب کند وقتی می گوید: “تو مکمل منی” !

اما او واقعاً درست می گوید. آنها دو روی یک سکه هستند. بتمن می خواهد به گاتهام نشان دهد که امکان تغییر بهتر وجود دارد در حالی که جوکر فقط می خواهد همه را با خودش به گور ببرد.

این یک جوکر است که با تغییر داستانهای اصلی و بدون انگیزه مشخص نمی توان آن را مشخص کرد. او فقط پول می دزدد تا بسوزاند. او می گوید هیچ برنامه ای ندارد اما سپس نقشه های پیچیده ای را برای نابودی بتمن طراحی می کند.

Jedger Ledger’s فقط برای سرگرمی محض هرج و مرج است. هر بار که او روی صفحه می آید، تماشای آن مسحور کننده است. فیلم نیازی به افتادن او در یک مخزن اسید و سفید شدن پوستش نداشت. فیلمسازان می دانند که چه چیزی باعث می شود جوکر به عنوان یک شخصیت انتخاب شود و آنها را به طرز شگفت انگیزی به فیلم منتقل می کنند.

بهترین بازیگر جوکر سینما کیست؟

هیث لجر و مارک همیل می توانند برای مقام اول به تساوی برسند ، اما این به نظر می رسد که یک پلیس خارج شده است. وقتی نوبت به تاجگذاری یک نسخه قطعی از جوکر می رسد، مارک همیل کیک را می گیرد.

همیل صداپیشگی جوکر را در برنامه های تلویزیونی مختلف، بازی های ویدئویی و انیمیشن The Killing Joke بازی کرده است. با این حال، کار او در مجموعه انیمیشن های دهه 90 نمادین است.

اکثر جوکرها بیش از حد احمق هستند یا دیوانه وار قاتلند. این یک جوکر است که تعادل کامل بین این دو را ایجاد می کند. جوکر لحظات شادی واقعی خود را دارد و سپس آن چرخش شوم را انجام می دهد.

در حالی که دیگر دشمنان بتمن ریشه خود را داشتند، جوکر همچنان یک نیروی همیشه حاضر بود. او یک دیو بود که از پرتگاهی که مخصوص ترساندن بتمن طراحی شده بود، برخاست. مهم نیست که چگونه جوکر خود را دوست دارید، مارک همیل همه آنها را تجسم کرد، گاهی اوقات در یک قسمت. همیل ، و مجموعه به طور کلی ، جوکر را به نسل جدیدی آورد ، و مطمئناً یکی از آنها تقریباً غیرممکن است.

2 پاسخ
 1. رادین
  رادین گفته:

  بنظرم جایگاه واکین فینیکس خیلی بالاتر از این حرفاست و انگار شما بازیگری فوق العاده و تاثیر گذارشو نادیده گرفتید جایگاه سوم برازنده‌اش بود ولی اونو به جوکر متوسطی مثل جک نیکلسون دادید عجیبه

  پاسخ
 2. فیلم باز
  فیلم باز گفته:

  جوکر هیث لجر تا ابد شاهکار بازیگری خواهد بود. لجر فیلم رو تسخیر کرد و بنام خودش زد…. در مقایسه با جوکر فینیکس باید گفت که لجر مقام اول هست .
  هردو بازیگر از سبک محو شدن درنقش پیروی میکنند که قابل ستایش هست.. در فیلم فینیکس تمام زمان فیلم و یا حداقل ۹۰% فیلم در اختیار فینیکس و هنرنمایی فردیش هستیم برای همین بیننده تحت تاثیر نبوغ فردی بازیگر قرار میگیرد ولی در جوکر هیث لجر زمان کمتری ( ۵۰% ) برای هنرنمایی دارد ولی تاثیر گذاری بازیش برروی مخاطب بی رحم هست و درعمق روح و روان مخاطب مینشینت و میخوکب زمین میکند و کاملا فیلم را تصاحب میکند.. من هردو فیلم را بسیار دوست دارم و احترام کاملی برای خواکین فینیکس قائل هستم و بازیش ستایش میکنم . ولی هیث لجر بازی زیرپوستی تر و روان تر و گیرا تر دارد. بنظرمن هیث لجر مقام اولی را تصاحب نکرد بلکه مردم و مخاطبان و منتقدین با افتخار بهش دادند. با احترام به خواکین فینیکس و جک نیکلسون باید گفت:…هیث لجر افسانه ای بازی کرد

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵