درباره استودیو فردا

استودیو تخصصی فیلم و صدا

سرآغاز...

استودیو فردا واقع در غرب تهران از معتبرترین استودیوهای فیلمسازی بخش خصوصی محسوب می‌شود که فضای استودیو کروماکی، وایت روم، بلک باکس و تجهیزات فیلمسازی پیشرفته‌‌ای را در اختیار همکاران قرار می‌دهد.

موسسه فرهنگی هنری رسانه فکر فردا یکی از مراکز پر تکاپوی فیلمسازی در کشور محسوب می شود که بر تولید مجموعه‌های مستند، داستانی، انیمیشن و … متمرکز شده است. رسانه فکر فردا در سال ۱۳۸۸ اولین استودیو خود را در غرب تهران در منطقه سردار جنگل تاسیس کرد. و در سال ۱۴۰۰ هم دومین استودیوی خود را در منطقه داروپخش راه اندازی کرد.

امروز استودیو فردا در تولید و پشتیبانی فنی تولیدات سینمایی و تلویزیونی، ساخت تیزر تبلیغاتی، موزیک ویدیو فعالیت دارد و به عنوان اولین استودیو دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشتاز صنعت رسانه از ایده تا اجرا محسوب می شود. 

معرفی خدمات استودیو فردا

خدمات تولید و پشتیبانی

استودیو فردا با دارا بودن استودیو تصویر (کروماکی، وایت روم، بلک باکس)، استودیو صدا، استودیو انیمیشن و … با بیش از یک دهه تجربه در مشاوره، تولید انواع محصولات رسانه‌ای و ارائه خدمات پشتیبانی فنی، امکان تولید و اجرای بهترین پروژه ها را فراهم کرده است.

مشاوره تولید

تیم تخصصی و با تجربه استودیو فردا بهترین راهکار مدرن و مقرون به صرفه را جهت خدمت رسانی به هنرمندان و متقاضیان آماده کرده است.

خلاقیت نامحدود

تنوع پروژه های تولید شده در استودیو فردا گواهی بر خلاقانه بودن راهکار و انعطاف پذیری سیستم برای هر ایده ای که در سر می پرورانید.

بیش از یک دهه سابقه فعالیت رسانه ای

۱۲۷۰

پروژه انجام شده

0
پروژه های انجام شده

۶۹۰

تعداد مشتری

0
تعداد مشتری

۱۲

سال سابقه فعالیت

0
سال سابقه فعالیت

۲۵

اعضای استودیو

1
اعضای استودیو فردا

مورد اعتماد بزرگترین فعالان صنعت رسانه، تبلیغات، موسیقی و آموزش

صدا و سیما

مجوزهای استودیو فردا

عضویت‌های صنفی استودیو فردا

استودیو فردا

هم اکنون این مجموعه آمادگی ارائه خدمات حرفه ای فیلمسازی، تبلیغاتی، موسیقی و انیمیشن به تمامی هنرمندان و متقاضیان را دارد.