درباره استودیو فردا

استودیو تخصصی فیلمسازی و انیمیشن

سرآغاز...

استودیو فردا واقع در غرب تهران از معتبرترین استودیوهای فیلمسازی بخش خصوصی محسوب می‌شود که فضای استودیو کروماکی، وایت روم، بلک باکس و تجهیزات فیلمسازی پیشرفته‌‌ای را در اختیار همکاران قرار می‌دهد.

موسسه فرهنگی هنری رسانه فکر فردا یکی از مراکز پر تکاپوی فیلمسازی در کشور محسوب می شود که بر تولید مجموعه‌های فاخر مستند و داستانی متمرکز شده است. فکر فردا در سال ۱۳۸۸ اولین استودیو خود را در غرب تهران در منطقه سردار جنگل راه اندازی کرد. و در سال ۱۴۰۰ هم دومین استودیوی خود را در منطقه داروپخش راه اندازی کرد.

امروز استودیو فردا در تولید و پشتیبانی فنی تولیدات سینمایی و تلویزیونی، ساخت تیزر تبلیغاتی، موزیک ویدیو فعالیت دارد و به عنوان اولین استودیو دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشتاز صنعت رسانه از ایده تا اجرا محسوب می شود. 

معرفی خدمات استودیو فردا

خدمات تولید و پشتیبانی

استودیو فردا با دارا بودن دو استودیو فیلمبرداری و یک استودیو صدابرداری و یک استودیو انیمیشن با بیش از یک دهه تجربه در مشاوره، تولید انواع محصولات رسانه‌ای و ارائه خدمات پشتیبانی فنی امکان استفاده از استودیو کروماکی ، استودیو وایت باکس (وایت روم)، بلک باکس و استودیو صدابرداری برای تولید و اجرای بهترین پروژه ها فراهم کرده است.

 

مشاوره تولید

تیم تخصصی و با تجربه استودیو فردا بهترین راهکار مدرن و مقرون به صرفه را جهت خدمت رسانی به هنرمندان و متقاضیان آماده کرده است.

خلاقیت نامحدود

تنوع پروژه های تولید شده در استودیو فردا گواهی بر خلاقانه بودن راهکار و انعطاف پذیری سیستم برای هر ایده ایست که در سر می پرورانید.

بیش از یک دهه سابقه فعالیت رسانه ای

0
پروژه های انجام شده
0
تعداد مشتری
0
سال سابقه فعالیت
1
اعضای استودیو فردا

مورد اعتماد بزرگترین فعالان صنعت رسانه، تبلیغات، موسیقی و آموزش

صدا و سیما

همکاران استودیو

اعضای استودیو فردا

جمشید بیات ترک

جمشید بیات‌‌ترک

کارگردان - مدیر عامل

معصومه فرد شاهین

معصومه فردشاهین

تهیه کننده - رئیس هیئت مدیره

میثم حسینی

سرپرست جلوه های ویژه

مسیح رضوی

سرپرست انیمیشن

مازیار عسگریان-نویسنده-فیلمنامه نویس

مازیار عسگریان

نویسنده

حسام‌ الدین بیات

مدیر بازاریابی دیجیتال

مجوزهای استودیو فردا

عضویت‌های صنفی استودیو فردا

استودیو جدید فردا

پس از یک دهه تجربه و همکاری در اکثر پروژه های رسانه و تبلیغاتی، فکرفردا استودیو دوم خود را در مرداد ماه سال 1400 افتتاح کرد. هم اکنون این مجموعه آمادگی ارائه خدمات حرفه ای فیلمسازی، تبلیغاتی، موسیقی و انیمیشن به تمامی هنرمندان و متقاضیان را دارد.