فیلمبرداری و نورپردازی

تصویربرداری و نورپردازی

گروه تصویربرداری و نورپردازی استودیو فردا آماده ارائه خدمات فیلمبرداری و عکاسی به پروژه های تولید در استودیو هستند. شما می توانید همزمان با هماهنگی آفیش و اجاره استودیو کروماکی نسبت به آفیش تجهیزات تصویر و عوامل فنی پروژه تولید خود اقدام کنید.

در استودیو فردا با معرفی عوامل فنی و حرفه ای تولید سینمایی و تلویزیونی به پروژه های عکاسی و تولید کمک می کنیم تجربه ای موفق و تولیدی با کیفیت و حرفه ای داشته باشند.

تدوین حرفه ای فیلم

تدوین گران حرفه ای مستقر در استودیو فردا آماده تدوین انواع فیلم ضبط شده با تمامی نرم افزارهای تدوین هستند. خدمات تدوین حرفه ای در استودیو فردا شامل تمامی پشتیبانی های نرم افزاری در پروژه های فیلمسازی هستند.

گروه تولید استودیو فردا می توانند در سریعترین زمان فیلم های ضبط شده شما را به صورت حرفه ای با رعایت استاندارد های تولید سینمایی و تلویزیونی با کیفیت بالا تدوین کنند.

تدوین
ویس اور صدا گذاری و آهنگسازی

استودیو فردا برای خوانش متن های شما و قرار دادن آنها برروی فیلم ها و تیزرها، بهترین گوینده های خانم و آقا را به شما معرفی می کند و عملیات ضبط و صداگذاری پروژه های فیلم را انجام می دهد. 

بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در صنعت فیلمسازی برای تولیدات تلویزیونی و تبلیغاتی موسسه و همکارانی که در استودیو تیزر ضبط کرده اند با گویندگان بسیار همکاری داشته ایم و این تجربه را در اختیار شما می گذاریم.

همچین با آهنگسازی و ساخت موسیقی متن فیلم شما می توانیم برای تیزر یا محتوای شما موسیقی مناسب تولید کنیم.

این فرآیند را برای بسیاری از مجموعه برنامه های تلویزیونی و تیزرهای تبلیغاتی انجام داده ایم.

طراحی و اجرای جلوه های ویژه

تکینک کروماکی و مکمل های گرافیک کامپیوتری  آن کمک بسزایی به خلق تصاویر رویایی می کند.

جلوه های ویژه بصری کمک می کنند رویاها را به تصویر بکشید. در استودیو فردا با کمک طراحان جلوه های ویژه و ایده پردازان تصاویر تخیلی هزاران ویدیوی خلاقانه تولید شده است.

در استودیو فردا خلاقانه ترین ایده ها را با کمک جلوه های ویژه و انیمیشن به سرانجام می رسانیم. همه چیز آماده است تا غیرممکنی دیگر وجود نداشته باشد.

جلوه های ویژه
گریم و چهره پردازی

گریم و چهره پردازی

پروژه های تولید فیلم و تصویر نیاز دارند تا چهره و ظاهر عوامل بازیگری برای حضور مقابل دوربین آماده شوند.

ما می توانیم برای پروژه فیلم یا عکس شما گریمور و چهره پرداز ماهر معرفی کنیم.

در پروژه های فیلمسازی تاریخی مانند روزهای سرنوشت بسیاری از شخصیت های سیاسی ایرانی و خارجی را طراحی و اجرا کردیم . مشاوره و طراحی چهره کاراکتر فیلم یا عکس شما خدمت دیگری است که می توانید برای آن با ما تماس بگیرید.

طوفان ذهنی و ایده پردازی

اگر ایده خلاقانه ای دارید و قصد دارید این ایده را به سرانجام برسانید می توانید ازکمک کارشناسان و ایده پردازان استودیو فردا استفاده کنید.

موسسه فرهنگی هنری رسانه فکر فردا از تولید و توسعه ایده های خلاقانه فیلمسازی پشتیبانی و حمایت می کند.

طوفان فکری و ایده پردازی جلسات شکل گیری ایده های خلاقانه هستند. کافیست با ما تماس بگیرید و جلسه ای با نویسندگان و ایده پردازان ما داشته باشید.

طوفان ذهنی
نوشتن فیلمنامه

نوشتن فیلمنامه، نریشن ، دیالوگ

نویسنده های استودیو فردا آماده نگارش و تولید محتوای انواع متن فیلمنامه، نریشن های تیزر تبلیغاتی و دیالوگ هستند.

اگر برای پروژه خود به محتوای متنی مناسب فیلم نیاز دارید کافیست با ما تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۹ از ۵