اجاره استودیو در تهران

استودیو فردا با در اختیار داشتن مجهزترین استودیوهای تخصصی فیلمبرداری، عکاسی و صدابرداری در غرب تهران به همراه مدرن‌ترین تجهیزات فیلمسازی، بیش از یک دهه میزبان انواع پروژه‌های فیلم و سریال، تبلیغات، موزیک، تولید محتوا بوده است که استودیو را به صورت روزانه و ساعتی اجاره می‌کنند.

اجاره استودیو حرفه‌ای فیلمبرداری و صدابرداری

استودیو فردا دارای سالن‌های مجزا به صورت استودیو فلت و استودیو مبله برای تولید و ضبط انواع محتوا می‌باشد. با اجاره استودیو روزانه (۱۲ ساعت) و ساعتی در تهران می‌توانید در یک محیط حرفه‌ای به راحتی محتوا تولید کنید.    

استودیو فردا شعبه داروپخس - استودیو فردا

مشخصات فنی استودیو فردا

جزئیات دقیق استودیو فردا

استودیو فردا محیطی خاص و حرفه‌ای فرهنگی شامل مجموعه استودیوهای صدا و تصویر را در تهران برای فعالان و علاقه‌مندان حرفه‌ای و مبتدی تولید محتوا آماده کرده‌است. علاقه‌مندان و متقاضیان تولید محتوا می‌توانند در استودیو فیلمبرداری استودیو فردا همزمان از استودیو کروماکی، بلک باکس و وایت روم در یک سالن کاملا آکوستیک و بی صدا استفاده کنند. 

ابعاد استودیو

ابعاد مفید مورد استفاده طول ۱۸متر، عرض ۱۰متر و ارتفاع استودیو ۶متر می‌باشد.

ورود و حرکت خودرو

ورودی استودیو با طول ۳٫۷۵متر و عرض ۲٫۹متر جهت ورود خودرو سواری و سنگین

اجاره استودیو کروماکی در تهران

استودیو کروماکی فردا، در فضایی به وسعت ۲۰۰مترمربع با ابعاد ۱۲x۱۹مترمربع و ارتفاع ۶متر واقع در تهران، در خیابان داروپخش می‌باشد. 

این استودیو مجهز برای فیلمبرداری و تصویربرداری حرفه‌ای سکانس‌‎های دارای جلوه‌های ویژه برای بسیار از پروژه‌های فیلم و سریال، تبلیغات، موزیک ویدیو، ضبط فیلم آموزشی و تولید محتوا مورد استفاده قرار گرفته است.

استودیو کروماکی ، وایت روم و بلک باکس استویو فردا

پس زمینه کروماکی

همیشه سه دیوار به همراه کف استودیو کروماکی رنگ سبز کروماکی هستند.

ابعاد استودیو

ابعاد مفید مورد استفاده طول ۱۸متر، عرض ۱۰متر و ارتفاع استودیو ۶متر می‌باشد.

تجهیزات کروماکی

در کنار کروماکی سبز تجهیزاتی مانند گردونه، تردمیل سبز، لباس کروماکی و... موجود هستند.

علاوه بر آن با در اختیار داشتن مدرن‌ترین تجهیزات نورپردازی و فیلمبرداری، دارای تجهیزات کاربردی کروماکی مانند تردمیل کروماکی، لباس کروماکی، گردونه و … می‌باشد که هنرمندان همزمان با اجاره استودیو کروماکی می توانند با اجاره تجهیزات کروماکی پروژه حرفه‌ای‌تری را تولید کنند. در استودیو کروماکی فردا سه دیواره و کف کروماکی به صورت همیشگی آماده فیلمبرداری انواع پروژه‌های دارای جلوه‌های ویژه مانند خودرو، پرده سبز و … است. 

اجاره استودیو وایت روم در تهران

وایت باکس استودیو فردا شامل دو دیواره و کف یک دست سفید در استودیو فردا است. اجاره وایت روم به صورت روزانه (۱۲ ساعته) و ساعتی بوده و با نصب پارچه سفید و دیفویزر به شکل باکس آماده و قابل استفاده است. وایت روم استودیو فردا برای فیلمبرداری انواع پروژه تبلیغاتی تیزر، موزیک ویدیو و تولید محتوا کاربرد دارد. 

وایت باکس استودیو فردا شامل دو دیواره و کف یک دست سفید در استودیو فردا است. اجاره وایت روم به صورت روزانه (12 ساعته) و ساعتی بوده و با نصب پارچه سفید و دیفویزر به شکل باکس آماده و قابل استفاده است. وایت روم استودیو فردا برای فیلمبرداری انواع پروژه تبلیغاتی تیزر، موزیک ویدیو و تولید محتوا کاربرد دارد.

پس زمینه کروماکی

همیشه سه دیوار به همراه کف استودیو کروماکی رنگ سبز کروماکی هستند.

ابعاد استودیو

ابعاد مفید مورد استفاده طول ۱۰متر، عرض ۱۰متر و ارتفاع استودیو ۶متر می‌باشد.

علاوه بر این با اجاره استودیو وایت روم می‌توانید از فضای یک دست سفید استودیو برای پروژه‌های عکاسی و مدلینگ لباس، فیلمبرداری و عکاسی خودرو و … استفاده کنید. وایت روم استودیو فردا با عرض ۱۰ متر و ارتفاع ۶ متر فضای عالی برای نورپردازی در اختیار عکاسان و فیلمبرداران قرار می‌دهد. اجاره وایت باکس استودیو فردا همیشه در دسترس و قابل استفاده برای انواع پروژه تولید بوده و این فضا به طور همیشگی در استودیو فردا آماده است.

اجاره استودیو بلک باکس در تهران

بزرگترین استودیو بلک باکس حرفه‌ای و آماده در تهران که در سریعترین زمان قابل اجاره و ضبط و فیلمبرداریست را می‌توانید در استودیو فردا پیدا کنید. بلک باکس استودیو کاملا مشکی است که دیوارها و کف آن آماده تصویربرداری با پس زمینه کاملا سیاه است. نصب بلک باکس در استودیو فردا در کوتاه ترین زمان به شکلی انجام می‌شود که تمامی دیوارها با پارچه مشکلی در کمتر از ۱۵ دقیقه پوشانده شده و کف کل استودیو نیز با موکت مشکلی پوشانده می‌شود.

بزرگترین استودیو بلک باکس حرفه‌ای و آماده در تهران که در سریعترین زمان قابل اجاره و ضبط و فیلمبرداریست را می‌توانید در استودیو فردا پیدا کنید. بلک باکس استودیو کاملا مشکی است که دیوارها و کف آن آماده تصویربرداری با پس زمینه کاملا سیاه است.

پس زمینه کاملا مشکی

سه دیوار به همراه کف استودیو با سیکلو و موکت مشکلی بلک باکس می‌شوند.

ابعاد استودیو

ابعاد مفید مورد استفاده طول ۱۸متر، عرض ۱۰متر و ارتفاع استودیو ۶متر می‌باشد.

بلک باکس استودیو فردا معمولا برای انواع پروژه‌های فیلم و سریال، تیزرهای تبلیغاتی، تئاتر، برگزاری ایونت و کلاس آموزشی، عکاسی و ضبط موزیک ویدیو استفاده می شود. علاوه بر با اجاره استودیو بلک باکس می‌توانید یک استودیو کاملا مشکلی با وسعت بیش از ۲۰۰ متر مربع با ارتفاع ۶متر جهت عکاسی خودرو، عکاسی فشن و مدلینگ و عکاسی تبلیغاتی داشته باشید. بلک باکس استودیو فردا با طول ۱۸متر و عرض ۱۲متر و ارتفاع ۶ متر فضای عالی برای تصویربرداری در اختیار عکاسان و فیلمبرداران قرار می‌دهد. بلک باکس استودیو فردا همیشه در دسترس و قابل استفاده برای انواع پروژه ضبط و تولید بوده و برای اجاره استودیو بلک باکس کافیست با استودیو فردا تماس بگیرید.

اجاره پلاتو (استودیو مبله) در تهران

پلاتو در استودیو فردا یک استودیو دارای مبلمان شامل میز و صندلی و آکسسوارهای دکور می‌باشد. این استودیو با ابعاد ۴.۵متر در ۱۰متر با ارتفاع ۳.۵متر دارای نورپردازی سقفی بوده و مناسب فیلمبرداری و تصویربرداری انواع پروژه‌های ضبط فیلم و پکیج آموزشی، ضبط پست اینستاگرامی و تبلیغاتی می‌باشد. اجاره استودیو مبله به صورت ساعتی بوده و این پلاتو قابل تبدیل شدن به استودیو کروماکی با نصب پارچه سبز و آبی را دارد. 

استودیو مبله

استودیو دارای چندین مبلمان و میز و آکسسوار صحنه مناسب فیلمبرداری است.

ابعاد استودیو

ابعاد مفید مورد استفاده طول استودیو ۱۲متر، عرض ۴متر و ارتفاع استودیو ۳.۵ متر می‌باشد.​

استودیو آموزشی

این استودیو مناسب ضبط پکیج آموزشی و فیلمبرداری برنامه‌های گفتگو، ویدیوکست و مصاحبه محور است.

استودیو مبله و دارای آکسسوار

با اجاره استودیو مبله در تهران دیگر نیاز به نگرانی برای آکسسوار صحنه نبوده و تنها کافیست محتوایتان را همراه‌تان بیاورید؛ این استودیو مبله قابلیت ضبط انواع محتوای آموزشی را داشته و تاکنون میزبان انواع لایو اینستاگرام، یوتیوب و پخش زنده اینترنتی بوده است. شما می‌توانید با تماس با شماره ۰۲۱۴۴۴۳۳۲۲۳ تعرفه ضبط محتوای آموزشی و پخش زنده اینترنتی را دریافت کنید.

اجاره استودیو صدا در تهران

استودیو فردا دارای سه استودیو صدا شامل جهت دوبله و صداگذاری، ضبط نریشن، ضبط پادکست، ساخت موسیقی در غرب و مرکز تهران بوده و در کنار بهره مندی از هنرمندان و گویندگان عرصه صدا با ارائه خدمات گویندگی، استودیوهای خود را به صورت روزانه و ساعتی همراه با اپراتور ضبط صدا اجاره می‌دهد.

ضبط پادکست در استودیو فردا

استودیو ضبط تیزر و نریشن

ضبط آیتم‌های صوتی تیزر و نریشن در دد روم همراه با اپراتور

استودیو دوبله فیلم و سریال

دوبله فیلم و سریال در سه سطح با گویندگان حرفه‌ای، مطرح و سندیکایی

استودیو پادکست و کتاب صوتی

ضبط انواع پادکست و کتاب صوتی در استودیو صدا

اجاره ساعتی استودیو صدا

 افرادی که قصد ضبط صدا در محیط حرفه‌ای و کاملا آکوستیک با تجهیزات حرفه‌ای صدا را دارند ‌می‌توانند استودیو صدا را به صورت ساعتی آفیش کنند. برای اجاره استودیو صدا کافیست با استودیو فردا با شماره ۰۲۱۴۴۴۳۳۲۲۳ تماس بگیرید و در مسیری نزدیک به خودتان چه در غرب و چه در مرکز تهران استودیو صدا را به صورت ساعتی اجاره کنید.

اجاره لوکشین فیلمبرداری در تهران

استودیو فردا در منطقه غرب تهران به گونه‌ای طراحی و ساخته شده است که یک گروه فیلمبرداری از پس زمینه‌های متعددی در کنار استودیوهای تخصصی می‌تواند استفاده کند. اجاره لوکشین کافی شاپ، اجاره لوکشین اتاق مدیریت، اجاره لوکیشن دفتر کار، اجاره لوکشین اتاق VIP، اجاره روف گاردن از جمله فضاهایی هستند که می‌توانید در استودیو فردا استفاده کنید.

استودیو فردا-بخش اداری-لوکیشن اداری

اجاره لوکیشن اداری

بخش اداری استودیو فردا مناسب فیلمبرداری لوکشینهای اداری طراحی شده مناسب با فضای کار است.

اجاره لوکشین دفتر کار

دفتر کار استودیو فردا مناسب فیلمبرداری نماهای اداری و شرکت است.

اجاره لوکشین روباز

روف گاردن، آلاچیق و کافه حیاط استودیو فضاهای قابل اجاره برای لوکیشن هستند.

استودیو فردا در تهران علاوه بر اجاره تجهیزات تصویربرداری و صدابرداری، تجهیزات فیلمبرداری و نورپردازی لازم برای یک روز تولید را در اختیار گروه‌های تولید و فیلمسازی قرارداده و اجاره می‌دهد. برای اطلاع از تجهیزات و قیمت اجاره، لیست تجهیزات استودیو فردا را دانلود کنید.

دریافت لیست اجاره تجهیزات

برای دانلود لیست تجهیزات استودیو فردا روی آیکن کلیک کنید.

اجاره دوربین فیلمبرداری

دوربین‌های بلک مجیک miniursa 4K به همراه لنزهای سینمایی، پایه و لوازم

اجاره چراغ‌های نورپردازی

اجاره چراغ (Bi-Color)، RGB، کول لایت، تنگستن و فلکسیبل

اجاره لوازم فیلمسازی

اجاره انواع گیره، لوازم جلوه‌های ویژه، لوازم نور و صدا

اجاره تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی و صدابرداری

تجهیزات استودیو فردا شامل اجاره دوربین‌های سینمایی و انواع پایه دوربین و تجهیزات جانبی و وسایل حرکتی، اجاره لنزهای سینمایی، اجاره چراغهای بای کالر (Bi-Color)و آر جی بی(RGB) و کول لایت و تنگستن و فلکسیبل،سافت باکس، پایه، تجهیزات نورپردازی و مانتیور، اجاره لوازم جلوه‌های ویژه (شامل اجاره تردمیل، اجاره دیجی فن، اجاره بخار ساز، اجاره دودساز، اجاره مه ساز، اجاره برف ساز)، اجاره میکروفون باسیم و بی سیم و … می‌شوند.

همچنین این مجموعه امکان ارائه اینترنت پرسرعت برای پروژه‌های لایو استریم با سرعت ۳۰ مگابایت بر ثانیه شرکت زیتل را به صورت با سیم (کابل Lan) و بی سیم(Wifi) را دارد.برای دریافت لیست قیمت اجاره تجهیزات می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید و یا از طریق تماس و پیام به شماره‌های ۰۲۱۴۴۴۳۳۲۲۳ و موبایل ۰۹۱۰۴۱۳۹۰۹۴ اقدام بفرمایید.

امکانات رفاهی استودیو

در استودیو فردا به منظور راحتی گروه‌های تولید علاوه بر سالن فضاهای اختصاصی دیگری شامل کریدور اختصاصی جهت استقرار گروه تدارکات شامل میز و صندلی، اجاق گاز، کابینت، سینک ظرفشویی، اتاق گریم، اتاق لباس، نمازخانه، مهیا شده است. علاوه بر این همکاران و عوامل تولید می‌توانند از آلاچیق، روف گاردن، و کافه‌ کُمیک(کافی شاپ در استودیو فردا) استفاده کنند. همچنین کافه کمیک، کافی شاپ در وردآورد واقع در غرب تهران هر روز میزبان تمامی مراجعین محترم با ارائه صبحانه، عصرانه ، قهوه و … می‌باشد. کافی شاپ استودیو فردا توانایی پشتیبانی تدارکات گروه‌های تولید فیلمبرداری در استودیو فردا را داشته و قابلیت ارائه‌ی منوی اختصاصی صبحانه و عصرانه را دارد.

استودیو فردا-نمای داخلی - کافی شاپ
اتاق گریم استودیو فردا

اتاق گریم

دو اتاق فضای لازم برای گریم گروه بازیگری بانوان و آقایان در استودیو فردا مهیا شده است.

otaghe lebas 1 scaled - استودیو فردا

اتاق لباس

فضای رختکن و تعویض لباس برای گروه صحنه و لباس در استودیو فردا مهیا شده است.

otaghe tadarokat scaled - استودیو فردا

کریدور تدارکات

کریدور تدارکات فضای کامل برای پذیرایی گروه تولید در استودیو فردا مهیا شده است.

کافه کمیک ، کافی شاپ در وردآورد خیابان 63 کوچه سوم پلاک 9

کافی شاپ

کافه کُمیک آماده پذیرایی صبحانه و عصرانه و قهوه از مراجعین استودیو است.

نمونه ویدیوهای ضبط شده در استودیو فردا

شما می‌توانید انواع نمونه محتواهای ضبط شده در استودیو فردا را در صفحه‌ی اینستاگرام استودیو فردا، کانال آپارات استودیو فردا و همچنین صفحات جدیدترین تولیدات و پشت صحنه‌های استودیو فردا مشاهده کنید. این تولیدات شامل هم تولیدات مشتریان استودیو فردا بوده که با اجاره استودیو از ما خدمات پشتیبانی فنی تولید دریافت کرده‌اند و هم تولیداتی که توسط خود استودیو فردا انجام شده است.  

جمشید بیات ترک و حسام بیات و مصطفی عرفانی در حال ضبط ویدیو کست نقطه اشتراک

نمونه ویدیو در استودیو کروماکی

نمونه ویدیو در بلک باکس

نمونه ویدیو در وایت روم

نمونه ویدیو در پلاتو

نمونه ویدیو در لوکشین

نمونه کار استودیو صدا

قیمت اجاره استودیو

برای اجاره استودیو و استفاده از امکانات پشتیبانی فنی می‌توانید قیمت اجاره را به صورت تلفنی از شماره ۰۲۱۴۴۴۳۳۲۲۳ و موبایل ۰۹۱۰۴۱۳۹۰۹۴ استعلام کنید. استودیو فردا به صورت روزانه (۱۲ساعت) از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب و ساعتی اجاره داده می‌شود. قیمت اجاره استودیو برای اجاره روزانه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب ثابت بوده و در صورت افزایش آفیش بیش از ۱۲ ساعت هزینه‌ی ساعت اضافی دریافت می گردد. اجاره ساعتی استودیو از لحظه ورود اولین فرد گروه تولید تا خروج آخرین گروه با حداقل ۳ اجاره ساعتی استودیو محاسبه می‌گردد. اجاره استودیو فیلمبرداری به صورت ساعتی در استودیو فردا بدون محدودیت بوده و در هر ساعت از شبانه روز قابل رزرو و آفیش است.

استودیو فردا-نمای داخلی

اجاره روزانه استودیو

اجاره ساعتی استودیو

اجاره ساعتی پلاتو

اجاره ساعتی استودیو صدا

تلفن استودیو فردا

برای مشاوره و اجاره استودیو همین الان با استودیو فردا تماس بگیرید. 

گالری استودیو فردا

استودیو کروماکی فردا، در فضایی به وسعت 200 متر مربع با ابعاد 12x19 و ارتفاع 6 متر واقع در تهران، در خیابان داروپخش می‌باشد. این استودیو مجهز برای فیلمبرداری و تصویربرداری حرفه‌ای سکانس‌‎های دارای جلوه‌های ویژه برای بسیار از پروژه‌های فیلم و سریال، تبلیغات، موزیک ویدیو ، ضبط فیلم آموزشی و تولید محتوا مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر آن با در اختیار داشتن مدرن‌ترین تجهیزات نورپردازی و فیلمبرداری، دارای تجهیزات کاربردی کروماکی مانند تردمیل کروماکی، لباس کروماکی، گردونه و … می‌باشد

تصویر استودیو کروماکی

بلک باکس استودیو فردا معمولا برای انواع پروژه‌های فیلم و سریال، تیزرهای تبلیغاتی، تئاتر، برگزاری ایونت و کلاس آموزشی، عکاسی و ضبط موزیک ویدیو استفاده می شود. علاوه بر با اجاره استودیو بلک باکس می‌توانید یک استودیو کاملا مشکلی با وسعت بیش از 200 متر مربع با ارتفاع 6 متر در جهت عکاسی خودرو، عکاسی فشن و مدلینگ و عکاسی تبلیغاتی داشته باشید. بلک باکس استودیو فردا با طول 18 و عرض 12 متر و ارتفاع 6 متر فضای عالی برای تصویربرداری در اختیار عکاسان و فیلمبرداران قرار می‌دهد.

تصویر بلک باکس

وایت باکس استودیو فردا شامل دو دیواره و کف یک دست سفید در استودیو فردا است. اجاره وایت روم به صورت روزانه (12 ساعته) و ساعتی بوده و با نصب پارچه سفید و دیفویزر به شکل باکس آماده و قابل استفاده است. وایت روم استودیو فردا برای فیلمبرداری انواع پروژه تبلیغاتی تیزر، موزیک ویدیو و تولید محتوا کاربرد دارد.

تصویر وایت روم

اجاره استودیو مبله و پلاتوی آموزشی استودیو فردا

تصویر پلاتو

استودیو فردا-نمای بیرون

تصویر نمای بیرونی استودیو

ضبط پادکست در استودیو فردا

تصویر استودیو صدا

ویژگی استودیو فردا

حرفه‌ای‌‎ترین استودیو بخش خصوصی تهران با بیش از یک دهه تجربه مناسب ترین فضا جهت یک روز تولید را در اختیار همکاران صنعت رسانه ارائه می‌دهد.

کاربرد استودیو

با اجاره استودیو چه کارهایی می توان انجام داد؟

 مشتریان استودیو فردا افرادی هستند که به صورت روزانه و ساعتی استودیو فردا را با اهداف زیر اجاره می کنند:

۱- تولید محتوای ویدیویی

۲- عکاسی

۳- تولید محتوای صوتی

آدرس استودیو فردا

تهران، خیابان داروپخش، خیابان فروردین سوم، خیابان ۶۳، کوچه سوم، پلاک۹

نقشه آدرس استودیو فردا - استودیو فردا
سوالات متداول

برای اجاره استودیو به صورت روزانه و ساعتی تنها کافیست با تلفن‌های ۰۲۱۴۴۴۳۳۲۲۳ و ۰۹۱۰۴۱۳۹۰۹۴ تماس بگیرید.

شما می‌توانید پس از پرداخت هزینه اجاره استودیو تصویر از تمامی سالن استودیو شامل پس زمینه‌های کروماکی و وایت روم و بلک‌باکس(با در نظر گرفتن هزینه نصب پاچه و موکت مشکی) از کریدور تدارکات، اتاق گریم و لباس استفاده کنید.

هزینه اجاره استودیو به دو صورت ساعتی و روزانه (۱۲ ساعته) محاسبه می‌گردد. لطفا برای استعلام هزینه اجاره استودیو تلفنی با شماره‌های ۰۲۱۴۴۴۳۳۲۲۳ و ۰۹۱۰۴۱۳۹۰۹۴ تماس بگیرید.

بله، برای اجاره استودیو جهت تصویربرداری خودرو مبلغ و هزینه‌ای بابت ورودیه خودرو دریافت می‌شود. این هزینه بابت آسیبی است که خودرو به رنگ کف استودیو می‌زند.

به طور معمول برای استودیو اصلی یک هفته زودتر جهت اجاره استودیو تماس بگیرید. و در غیر اینصورت و لحظه آخری می‌توانیم استودیو را تایم کنسلی دیگر مشتریان به شما اجاره بدهیم.

بله تغییر رنگ استودیو امکان‌پذیر بوده، اما می‌بایست پس از اتمام پروژه به رنگ اصلی آن برگردانده شود.

خیر، تجهیزات موجود در استودیو به صورت تمام وقت در استودیو فردا بوده و استفاده می‌شوند. با توجه به اینکه این تجهیزات از استودیو خارج نمی‌شوند، می‌توانید در روز آفیشتان هر کدام را استفاده کنید. اما بهتر است قبل از همه امور، لیست اجاره تجهیزات استودیو به همراه قیمت را دانلود و مطالعه کنید.

در استودیو فردا از کف استودیو با پارچه و پاپوش محافظت می‌شود. در صورت که گروه تولید پس از اجاره استودیو به رنگ استودیو آسیب بزند، می‌بایست ترمیم انجام داده یا هزینه رنگ آمیزی کف را بپردازد.